İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.  İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünler

“Mesafeli satış sözleşmesi” şartlarına uygun ise para iadeniz, 10 gün içerisinde yapılacaktır.

Mutlaka sipariş ve IBAN sahibi aynı olmalıdır.  İlgili iade tutarları iade girişlerini takip eden Salı ve Perşembe günleri EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir.

Değişim

İade koşullarına uygun olan ürününüzün beden değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla depomuza gönderebilirsiniz. Faturanızın altında yer alan iade nedeni alanına ve/veya faturanızın arka kısmına ürün kodu ve değişim/iade nedenini yazarak gönderebilirsiniz. Değişimi istenilen ürünün beden, değişimi yapılmaktadır.

İade ve Değişim Koşulları

İade Koşulları

  • İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.• Yasal İade Süresi ve Koşulları: Ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

Değişim Koşulları

  • Değişim işlemleri 14 günlük cayma süresinin tamamlanmasının ardından ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış, tam ve eksiksiz olması şartıyla satış faturasının ibrazı ile kabul edilebilir. Ayrıca, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, değişim yapılamaz. Tüm değişim işlemlerinde satış faturasının ibrazı zorunludur.

İade ve Değişim Hazırlık Süreci

  • Faturanızın alt kısmında bulunan iade bölümündeki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. İade veya değişimini gerçekleştirmek istediğiniz ürünün kodunu, iade veya değişim sebebinizi ve istenen diğer bilgileri ilgili bölümlere yazınız, fatura üzerindeki alanın yetersiz olması halinde faturanızın arkasını kullanınız ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koyunuz.
  • İade veya değişim talebiniz öncellikle Aytekin – Serol Satış Sonrası Hizmetler Servisi tarafından incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade veya değişim  işlemi başlatılır.
    • İade onaylandığında, ürün ücreti yasal